Επαγγελματικές μηχανές εσπρέσσο - εσπρεσσομηχανές για καφετέρια, μπαρ, αναψυκτήριο, ξενοδοχείο και πρατήριο άρτου από την Exoplismos-Estiasis. Αξιοπιστες και ποιοτικές λύσεις στον επαγγελματικό εξοπλισμό καφέ | Exoplismos-Estiasis
Επαγγελματική μηχανή καφέ espresso ημιαυτόματη με 2 group Wega Pegaso Opaque διαστάσεις 740x555x515mm
the Dual Boiler™ - Sage Appliances
Μηχανή Espresso La Cimbali M 39 Dosatron RΕ DT/3 - BaristaParts