Νοσταλγοί Ογδόντα Ενενήντα - ''Η κοινωνία είναι ενα μεγάλο μπορντέλο και στο μπορντέλο οι άνθρωποι χωρίζονται στα δυο: Σε αυτούς που πηδάνε και σε αυτούς που πηδιούνται. Μέχρι τώρα ήμουν απο αυτούς
Νοσταλγοί Ογδόντα Ενενήντα - ''Η κοινωνία είναι ενα μεγάλο μπορντέλο και στο μπορντέλο οι άνθρωποι χωρίζονται στα δυο: Σε αυτούς που πηδάνε και σε αυτούς που πηδιούνται. Μέχρι τώρα ήμουν απο αυτούς
![Κινηματογραφικό αφιέρωμα στον ΝΙΚΟ ΚΟΥΝΔΟΥΡΟ ταινία το «Μπορντέλο» | Κινηματογράφος | Εκδηλώσεις | Δήμος Αγίου Νικολάου Κινηματογραφικό αφιέρωμα στον ΝΙΚΟ ΚΟΥΝΔΟΥΡΟ ταινία το «Μπορντέλο» | Κινηματογράφος | Εκδηλώσεις | Δήμος Αγίου Νικολάου](https://www.dimosagn.gr/files/items/2/2441/afisa_(1).jpg)